Bliža se konec koledarskega leta, zato se tudi letos na vas prijazno obračamo s prošnjo, da v kolikor še niste razporedili oz. namenili svojih 1 % že odmerjene dohodnine kateri izmed nevladnih organizacij, ki so upravičene do tovrstne donacije, da to storite in del dohodnine donirate našemu društvu.
Na ta način boste podprli delovanje našega društva ter naših preventivnih aktivnosti, vključno s preventivnim programom “Mladinske delavnice”, ki je namenjen mladostnikom in mladostnicam in katerega v osnovnih šolah izvajamo brezplačno!

Obrazec za donacijo najdete na naši spletni strani – TUKAJ. Izpolnjen obrazec lahko, do najkasneje 31.12.2022, pošljete na naslov Finančne uprave RS ali to opravite elektronsko preko storitev elektronskega poslovanja FURS eDavki.

V naprej se vam zahvaljujemo za vašo morebitno gesto!

Dostopnost
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(\'js\', new Date()); gtag(\'config\', \'UA-7082982-8\');