𝗣𝗥𝗜𝗗𝗥𝗨Ž𝗜 𝗦𝗘 𝗘𝗞𝗜𝗣𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗦𝗧𝗢𝗩𝗢𝗟𝗝𝗞_𝗖𝗘𝗩 𝗣𝗥𝗜 𝗜𝗭𝗩𝗔𝗝𝗔𝗡𝗝𝗨 𝗣𝗥𝗘𝗩𝗘𝗡𝗧𝗜𝗩𝗡𝗘𝗚𝗔 𝗣𝗥𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠𝗔 “𝗠𝗟𝗔𝗗𝗜𝗡𝗦𝗞𝗘 𝗗𝗘𝗟𝗔𝗩𝗡𝗜𝗖𝗘”! 🙂

𝗣𝗥𝗜𝗝𝗔𝗩𝗡𝗜𝗖𝗔

𝗞𝗗𝗢?
Vabljeni študenti_ke ter vsi mladi do 30. leta starosti, ki vas veseli delo z najstniki in bi bili pripravljeni z nami sodelovati celo šolsko leto 2021/22 (nov – jun).

𝗞𝗔𝗝?
Izvajanje preventivnih “Mladinskih delavnic” v 8-ih in 9-ih razredih OŠ. Namen delavnic je spodbujanje pozitivnega psihosocialnega razvoja mladostnikov, preprečevanje tveganih in rizičnih vedenj ter opremljanje mladostnikov s številnimi koristnimi znanji in socialnimi veščinami, ki naj bi pripomogle k razvoju zdravega življenjskega sloga.

𝗞𝗝𝗘?
Delavnice se bodo izvajale v: Ljubljani, Medvodah, Kranju, Škofji Loki, Naklem, Ajdovščini, Vipavi, Kopru, Ankaranu, Celju, Novem mestu, Ormožu, Središču ob Dravi, Ivankovcih, Veliki Nedelji, Mariboru, Majšperku, Videm pri Ptuju, Cirkovce ter na Ptuju.

𝗭𝗔𝗞𝗔𝗝?
Poleg tega, da delaš za dobrobit mladostnikov in posledično naše družbe nasploh, pridobiš veliko tudi zase:
– ogromno novih izkušenj s področja preventive,
– kompetenc vodenja skupine,
– dela z mladostniki ter
– številne druge profesionalne kompetence.
– 𝗣𝗿𝗲𝗷𝗺𝗲š 𝗽𝗼𝘁𝗿𝗱𝗶𝗹𝗼, 𝗱𝗮 𝘀𝗶 𝗽𝗼𝘀𝘁𝗮𝗹/𝗮 𝗶𝗻š𝘁𝗿𝘂𝗸𝘁𝗼𝗿/𝗶𝗰𝗮 “𝗠𝗹𝗮𝗱𝗶𝗻𝘀𝗸𝗶𝗵 𝗱𝗲𝗹𝗮𝘃𝗻𝗶𝗰”, kar je prepoznana referenca pri iskanju (prve) zaposlitve. Seveda pa so tu še nova poznanstva, prijateljstva in veliko izkušenj za osebno rast in razvoj.

Pogoj za izvajanje delavnic je opravljeno začetno brezplačno usposabljanje, ki bo potekalo:
𝗻𝗮 𝗣𝘁𝘂𝗷𝘂: 2.-8.1𝟬.𝟮𝟬𝟮𝟭
(za vse tiste, ki bi želeli delati na Mariboru, Ptuju, v Ormožu in Celju)
𝘃 𝗟𝗷𝘂𝗯𝗹𝗷𝗮𝗻𝗶: 𝟮𝟮.-𝟮𝟴.𝟭𝟬.𝟮𝟬𝟮𝟭

Informativni sestanki bodo v Ljubljani:
– 𝟳. 𝟭𝟬. (č𝗲𝘁𝗿𝘁𝗲𝗸) 𝗼𝗯 𝟭𝟱𝗵
12. 10. (torek) ob 11.30h in
20. 10. (sreda) ob 16h.

𝗜𝗡𝗙𝗢𝗥𝗠𝗔𝗧𝗜𝗩𝗡𝗜 𝗦𝗘𝗦𝗧𝗔𝗡𝗘𝗞 𝗯𝗼 𝘃 𝗽𝗿𝗼𝘀𝘁𝗼𝗿𝗶𝗵 𝗻𝗮š𝗲𝗴𝗮 𝗱𝗿𝘂š𝘁𝘃𝗮 (𝗗𝗿𝘂š𝘁𝘃𝗮 𝘇𝗮 𝗽𝗿𝗲𝘃𝗲𝗻𝘁𝗶𝘃𝗻𝗼 𝗱𝗲𝗹𝗼) 𝗻𝗮 𝗧𝗿ž𝗮š𝗸𝗶 𝟮 𝘃 𝗟𝗷𝘂𝗯𝗹𝗷𝗮𝗻𝗶 (stara Tobačna – 1. nadstropje). Na sestanku bo možno dobiti dodatne informacije o vsebini ter načinu izvedbe prostovoljskega dela.

𝗭𝗮𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗲𝘀𝗶𝗿𝗮𝗻𝗲 𝗽𝗿𝗼𝘀𝘁𝗼𝘃𝗼𝗹𝗷𝗸𝗲/𝗰𝗶 𝗶𝘇𝗽𝗼𝗹𝗻𝗶𝘁𝗲 𝗽𝗿𝗶𝗷𝗮𝘃𝗻𝗶𝗰𝗼


Za dodatna vprašanja in informacije pokličite na 𝟬𝟭/𝟰𝟮𝟲 𝟵𝟱 𝟲𝟭 ali po e-pošti: 𝗱𝗿𝘂𝘀𝘁𝘃𝗼𝗽𝗱.𝗱𝗲𝗹𝗼@𝗮𝗺𝗶𝘀.𝗻𝗲𝘁𝗦𝗽𝗿𝗲𝗷𝗺𝗶 𝗻𝗼𝘃 𝗶𝘇𝘇𝗶𝘃 – 𝗽𝗿𝗶𝗱𝗿𝘂ž𝗶 𝘀𝗲! 😉

Preventivni program “Mladinske delavnice” sofinancirajo:
Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti RS,
Ministrstvo za zdravje RS,
Mestna občina Ljubljana
ter drugi sofinancerji na lokalni ravni.Dostopnost
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(\'js\', new Date()); gtag(\'config\', \'UA-7082982-8\');