Predstavljamo skupino izvajalk Mladinskih delavnic v Mladinskem centru Ormož, enoti Ljudske univerze Ormož. Delavnice izvajajo na treh lokalnih osnovnih šolah v kar sedmih skupinah. Tudi v Covid času ostajajo zveste svojemu delu in se z mladimi družijo online.  

Punce z veseljem izvajajo delavnice, ki pred njih postavljajo tudi izzive. Toda teh izzivov so vesele, saj jim omogočajo rast in razvoj. Vesele in hvaležne so za priložnost, da so lahko del »turbulentnega« odraščanja mladih v njihovem okolju.

Njihovo vodilo pa je naslednje: »Vsak droben korak v pravo smer, vsak mini premik na boljše in vsak iskren nasmeh na delavnicah so naše plačilo in navdih.«

Ekipa prostovoljcev Mladinskega centra Ormož, ki je članica Mreže “Mladinskih delavnic”


Dostopnost
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(\'js\', new Date()); gtag(\'config\', \'UA-7082982-8\');