V prvi polovici oktobra smo uspeli izvesti usposabljanje za naše nove prostovoljke, ki bodo “Mladinske delavnice” izvajale na Ptuju ter v Ormožu. Usposabljanje je od 9. do 15. oktobra potekalo na Ptuju.

Usposabljanje, ki je bilo planirano v Ljubljani od 21. do 27. oktobra, pa smo, zaradi neugodne epidemiološke slike in trenutno ponovno razglašene epidemije, morali prestaviti na kasnejši termin. Prvi predvideni nadomestni termin je od 4.11. do 10.11.2020.

Tudi v tem šolskem letu imamo namreč planirano izvajanje delavnic v številnih krajih po Sloveniji: Ljubljani, Medvodah, Domžalah, Kranju, Naklem, Škofji Loki, Ajdovščini, Kopru, Celju, Ormožu, Slovenski Bistrici ter na Ptuju.

Upamo in stiskamo pesti, da se epidemiološka slika kmalu obrne na bolje ter da se učenci in učenke kmalu vrnejo nazaj v šolske klopi.

Dostopnost
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(\'js\', new Date()); gtag(\'config\', \'UA-7082982-8\');